CZECHOSŁOWACJA RÓŻOWY ŚWIECZNIK FIGURALNY

236,00 zł
Brutto
7170
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Świecznik figuralny z motywem Jezusa Chrystusa z gorejącym sercem. Wykonany techniką prasowania z różowego szkła sodowego. Świecznik pochodzi z Czechosłowacji – przypuszczalnie z wytwórni Josefa Riedla. Wzór przedwojenny.

Świecznik posiada wady włosowate i marszczenia szkła.  Na krawędzi otworu na świecę odprysk ok. 2cm. W masie szklanej widoczne otwory: jeden z boku figury oraz cztery na postumencie. Odpryski, mikroubytki oraz szorstkości na krawędziach postumentu oraz na wewnętrznej krawędzi podstawy pokazane na zdjęciach. Szorstkości i mikroubytki także na wewnętrznej krawędzi otworu na świecę. Kilka mikroubytków na detalach figury (na dolnych fałdach szaty oraz na nosie). Pośrodku frontowej ścianki postumentu poprzeczne pęknięcie. Na postumencie pomiędzy stopami  białawe wykruszenie ok. 2mm. Tłoczenie wzoru wyraźne.

Wymiary: wysokość: ok. 31,5cm, średnica otworu na świecę: 3,2cm, podstawa: 14,1cm/18,5cm

  • Bezpieczne zakupy online Bezpieczne zakupy online
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć