Wysyłka i płatność

Wysyłka

Zamówienia realizujemy do dwóch dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty.

Klient ma do wyboru następujące kanały doręczenia przesyłek:

  1. odbiór w punkcie - 9zł

  1. paczkomat - 9zł

  1. kurier - 13zł

Płatność

Udostępniamy następujące formy płatności za zamówienia:

płatność online imoje: płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach. Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje po autoryzacji wpłaty w tym systemie.

przelew zwykły: opłata za zamówienie winna być dokonana w terminie nie przekraczającym 7 dni od daty złożenia zamówienia. Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego.

Dane do przelewu: ART-MANIA Marcin Zarzecki, ul. Wesoła 33, 34-322 Gilowice

Numer rachunku bankowego:

ING Bank Śląski

65 1050 1070 1000 0092 6538 1906

Jednostkowa cena przesyłki obejmuje przedmioty z maksymalnie trzech ofert. Dotyczy to również sytuacji, gdy pojedynczą ofertę stanowią wielosztuki.

Paczki są pakowane bardzo starannie i solidnie, są w pełni zabezpieczone do transportu. Polecam dodatkowe zabezpieczenie przesyłki poprzez opcję "ostrożnie" - w przypadku chęci skorzystania z tej opcji proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia kosztów przesyłki.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć